Engleski jezik - Branka Lamza

Branka Lamza, ​prof. engleskog jezika

Primanja za roditelje u školskoj godini 2023./2024. održavaju se srijedom, od 11.40 do 12.25 (5. školski sat u prijepodnevnoj smjeni), ili prema dogovoru putem e-pošte branka.lamza@skole.hr.

Korisne poveznice:

VIDEOLEKCIJE UZ UDŽBENIKE SMILES 1-4 I RIGHT ON 1-4

SLUŠNI I INTERAKTIVNI MATERIJALI UZ UDŽBENIKE I RADNE BILJEŽNICE SMILES I RIGHT ON  (za pristup je potreban kod dostupan u tiskanom izdanju)

MOZABOOK DIGITALNI UDŽBENICI SMILES I RIGHT ON (za pristup je potreban kod dostupan u tiskanom izdanju)

LearnEnglish Kids (edukativne igre, pjesme, priče i druge zabavne aktivnosti prikladne za učenike od 1. do 6. razreda)

LearnEnglish Teens (sadržaji za učenike 7. i 8. razreda i srednjoškolce)

Oxford Advanced Learner’s Dictionary (online rječnik)

ENGLESKI JEZIK

NASLOV