preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Dabar

Dabar

Dabar

Hrvatski u školi

Institut za jezik i jezikoslovlje

elektire

Hrvatska udruga za disleksiju

ADHD

PETZANET

KVIZ

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu suglasnost roditelja.

 

iva.naranda@skole.hr

 
 

RAZLIČAK

Znate li zašto se naš list zove Različak?

THE BUZZ

ŠKOLSKA UČILICA

PROMETNA UČILICA

HRABRI TELEFON

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.


Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.


Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"
   

PRIMANJA RODITELJA

 

 

KONTAKTI UČITELJA ZA PRIMANJA RODITELJA

šk. god. 2020./2021.

 

UČITELJICA / UČITELJ PREDMET
PREDMETNA NASTAVA:  

Ina Magić

ina.magic@skole.hr

Hrvatski jezik

Ivana Jambrošić

ivana.jambrosic1@skole.hr

Hrvatski jezik

Sanja Vebarić

sanja.vebaric@skole.hr

Hrvatski jezik

Monika Vrtarić-Vuk

monika.vrtaric-vuk@skole.hr

Likovna kultura

Petar Korbelj

petar.korbelj@skole.hr

Glazbena kultura

Vlatko Pasarić

vlatko.pasaric@skole.hr

Matematika

Nives Horvat

nives.horvat4@skole.hr

Matematika

Tamara Kovačić

tamara.vinko@skole.hr

Matematika

Mirjana Grula

mirjana.grula@skole.hr

Priroda

Jasmina Tratnjak

jasmina.kartalovic@skole.hr

Priroda

Snježana Odak-Hrkač

snjezana.odak-hrkac@skole.hr

Povijest

Biljana Forgač

biljana.hlisc@skole.hr

Geografija

Nives Posavec

nives.posavec@skole.hr

Njemački jezik

Ivanka Novak

ivanka.novak@skole.hr

Engleski jezik

Branka Lamza

 branka.lamza@skole.hr

Engleski jezik

Jana Pintarić

jana.pintaric1@skole.hr

Engleski jezik

Radmila Bašić

radmila.basic@skole.hr

Fizika

Dalija Sklepić Capan

dalija.sklepic-capan@skole.hr

Biologija, Kemija

Gordan Bartolić

gordan.bartolic@skole.hr

Tehnička kultura, Informatika

Mladen Dešić

mladen.desic@skole.hr

Tjelesna i zdravstvena kultura

Sandra Radiković

sandra.radikovic@skole.hr

Vjeronauk

Novak Bratović Marta

marta.novak7@skole.hr

Vjeronauk

Iva Naranđa

iva.naranda@skole.hr

Informatika
RAZREDNA NASTAVA: RAZRED

Dunja Mikulaj

dunja.mikulaj@skole.hr

1. a

Gordana Korent

gordana.korent@skole.hr

1. b

Edita Šanta-Lesjak

editta.santa-lesjak@skole.hr

2. a

Nino Bašek

nino.basek@skole.hr

2. b

Domagoj Turk

domagoj.turk@skole.hr

2. c

Dubravka Hamer

dubravka.hamer@skole.hr

3. a

Ema Škvorc

ema.sutlar@skole.hr

3. b

Marjana Modrić

marjana.modric@skole.hr

4. a

Marijana Haramija

marijana.haramija@skole.hr

4. b

Marta Mikec

marta.mesic@skole.hr

4. c

Ivana Ivanković

ivana.posavec@skole.hr

Informatika (1. do 3. razredi)

 

e-Dnevnik

e-Dnevnik

e-dnevnik za učenike


Satnica 2020./21.

EU Code Week

CodeWeek 2019


Office 365

MS Office 365

Besplatna Office365 usluga i alati koji omogućuju suradnju i komunikaciju između svih sudionika u obrazovnom sustavu.

Korisnici koji su prethodno aktivirali svoje račune putem ove stranice mogu direktno do svojih računa putem stranice portal.office.com.


UDŽBENICI 2020-21

MZO - Vijesti

Škola za život

Škola za život


KNJIŽNICA

MZO - Natječaji

Upute za webmail
Priloženi dokumenti:
CARNET Webmail-upute.pdf


UPISI U SŠ

upisi


Edmodo

Edmodo


eTwinning

 

European Schoolnet Academy

European Schoolnet Academy


School Education Gateway

School Education Gateway


Portal edu.hr

portal edu.hr


Erasmus+

Innovate Together


Brošura za roditelje

Brošura


E-MAIL ADRESA

ured@os-druga-ck.skole.hr

E-MAIL
 


ODRŽIVA ENERGIJA

PREGLED AKTIVNOSTI

PROGRAMIRANJE

EUROPSKI TJEDAN PROGRAMIRANJA


PROJEKT ŠAFRAN

PROJEKT ŠAFRAN - THE CROCUS PROJECT


WWF

WWF


FOREST - ŠUMA


CARNet vijesti - RSS

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


 

ENCIKLOPEDIJA


 

WIKIPEDIA NARODNE NOVINE


CARNet CERT - RSS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

HIMNA NAŠE ŠKOLE

HIMNA

NASRED NAŠEG ČAKOVEČKOG JUGA
UZDIŽE SE OSNOVNA DRUGA

NAJLJEPŠA JE ŠKOLA
SVA U CVIJEĆU
SVAKOM DAJE I ZNANJE I SREĆU

NAJLJEPŠA JE ŠKOLA
SVA U CVIJEĆU
SVAKOM DAJE I ZNANJE I SREĆU

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAKON OSAM GODINA SREĆE
SVATKO SVOJIM PUTEM KREĆE
SJETIT ĆE SE JEDNOM STARIH DANA
I NAJLJEPŠIH ĐAČKIH USPOMENA

SJETIT ĆE SE JEDNOM STARIH DANA
I NAJLJEPŠIH ĐAČKIH USPOMENA

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

NAJJAČI SMO NAJBOLJI SMO
DRUGE NAŠE DJECA SVI SMO
PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

PUNI ZNANJA PUNI SREĆE
ZAUSTAVIT NAS NITKO NEĆE

Priloženi dokumenti:
Druga.wma


Korisni linkovi

Tražilica






preskoči na navigaciju