"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

Događanja u našoj školi i obavijesti

Poluzavršno natjecanje iz nogometa za dječake 5. i 6. razreda

U dvorani II. osnovne škole Čakovec, u ponedjeljak, 15. 5. 2017. godine održalo se Poluzavršno natjecanje iz nogometa za dječake 5. i 6. razreda, skupina Sjever.

Natjecanje je započelo u deset sati govorom ravnatelja škole koji je pozvao natjecatelje na fair play igru. Na natjecanju su sudjelovale sljedeće škole: II. osnovna škola Čakovec ŠSD „Čak“ iz Čakovca, OŠ dr. Ivan Merz ŠSD „4“ iz Zagreba, OŠ Vidovec ŠSD „Vidovec“ iz Vidovca, OŠ Zlatar Bistrica ŠSD „Vihor“ iz Zlatar Bistrice, OŠ prof. Franje Viktora Šignjara ŠSD „Podravac“ iz Virja te III. OŠ Bjelovar ŠSD „Mladost“ iz Bjelovara. Našu školu, pod vodstvom učitelja Petra Korbelja, predstavljali su učenici: Dorijan Fučko, Borna Batisweiler, Fran Žganec, Domagoj Vučenik, Rafael Vukina, Lovro Carin, Roko Domjanić, Filip Čalopek, Borna Toplek i Teo Sanjković.  Natjecanje je započelo utakmicom II. OŠ Čakovec i III. OŠ Bjelovar iz skupine A u kojoj je II. osnovna škola Čakovec pobijedila rezultatom 1:0. Drugu utakmicu igrala je OŠ prof. Franje Viktora Šignjara protiv OŠ Vidovec iz skupine B, a pobijedila je OŠ Vidovec 1:4. Drugu utakmicu skupine A igrala je II. OŠ Čakovec protiv OŠ Zlatar Bistrica, a OŠ Zlatar Bistrica pobijedila je 0:1. Iz Skupine B polufinale igrala je OŠ dr. Ivan Merz iz Zagreba protiv OŠ Vidovec, a Zagrebačka je škola pobijedila 5 naprema 1. Drugu utakmicu polufinala igrala je OŠ Zlatar Bistrica protiv OŠ Bjelovar te je pobijedila OŠ Zlatar Bistrica rezultatom 4:2. Drugu utakmicu polufinala igrala je OŠ dr. Ivan Merz protiv OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja i Zagreb je opet pobijedio rezultatom 7:2. Za treće mjesto igrala je II. OŠ Čakovec protiv OŠ Vidovec. Ekipa naše škole izgubila je rezultatom 1:0. U Finale su ušli OŠ Dr. Ivan Merz i OŠ Zlatar Bistrica. Prvo mjesto i plasman na završnicu osvojila je OŠ dr. Ivan Merz pobijedivši OŠ Zlatar Bistrica 6:1. Slijedilo je proglašenje i dodjela medalja. Prvo mjesto osvojila je OŠ Dr. Ivan Merz ŠSD „4“  iz Zagreba, drugo mjesto osvojila je OŠ Zlatar Bistrica ŠSD „Vihor“ iz Zlatar Bistrice, treće mjesto osvojila je OŠ Vidovec ŠSD „Vidovec“ iz Vidovca, četvrto mjesto osvojila je II. OŠ Čakovec ŠSD „Čak“ iz Čakovca, a peto mjesto dijele OŠ Prof. Franje Viktora Šignjara ŠSD „Podravac“ iz Virja te III. OŠ Bjelovar ŠSD „Mladost“ iz Bjelovara.